Halı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Halının büküm sayısı oldukça önemlidir. Halının büküm sayısının çok oluşu o halının kaliteli olduğunu ezilme ve yatmaya karşıda dayanıklı olduğu anlamına gelmektedir.

Devamı İçin Tıklayın»

 

Halı Modellerimiz


  • ˄ Yukari | Asagi ˅

Demirci Halı Yıkama

Halı evde ya da iş yerinde üzerine basılan bir eşya olduğu için toz, kir ve bakterilere çok fazla maruz kalır.her ne kadar halı üretim firmaları anti bakteriyel halı üretimi münkün gibi lanse etsede. Halılarınızın içinde oluşan toz, kir ve bakterilerden kurtulmak için en etkili yol halı yıkamadır.Halıyıkama işlemi yerine kalı silim işlemi halıda oluşan toz ve bakterileri halının zeminine iter,sağlık açısından daha sakıncalıdır.

Halı yıkama uygulaması :
Halılarınız toz dolaplarında halıların tozlarının alınması ile başlar. Bu işlemin akabinde ıslanmaları için havuzlara alınırlar. Halıların leke durumları kontrol edilir ve lekeli olan halılarla özel olarak ilgilenilir. DEMİRCİ halı yıkama fabrikamızda halılarınız kesinlikle tazyikli su ile kullanılmaz (tazlikli su halınızın çözgüsüne zarar verir).Halılarınızın hijyenik bir şekilde yıkanması için tüm halılar tek tek yıkanmaktadır.profesyonellik gereklerine sonuna kadar riayet edilir. Halıların yıkanmasının ardından durulama işlemine geçilir. Durulama halının yüzeyine çıkarılmış olan kirlerin halılardan uzaklaştırılmasını sağladığından çok büyük öneme sahiptir.

Her çeşit halı aynı teknikle yıkanmaz;
Elbette her halı yıkanır ama her halı aynı teknik ve ekipmanla yıkanmaz. Demirci halı yıkama fabrikası burada farkını gösterir ki, hangi halının hangi malzemelerle ve hangi tekniklerin uygulanması ile yıkanacağı, lekelerin başarı ile çıkarılması konusunda çok çok önemlidir. Piyasada çok farklı teknikle üretilmiş halılar mevcuttur. Bir gün çok beğenerek aldığınız ve piyasaya ilk defa çıkmış bir halının nasıl yıkanacağı konusunda bilgi sahibi olmak zorunda değilsiniz.Demirci Halı Yıkama sizin için tüm yeni gelişmeleri yakındam takip ederek hizmet kalitesinde süreklilik gereklerini yerine getirir.

Halı Yıkama Makinelerimiz